Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

O nas

Jeśli firma rodzinna to znaczy że albo dziedziczona z pokolenia na pokolenie, albo że pracujemy razem.

W naszym wypadku jest to coś pomiędzy. Naszą firmę prowadzimy w Aleksandrowie Łódzkim jednym z dawnych centrów skarpeciarstwa i pończosznictwa. Stąd niemalże tradycja produkcji skarpet w naszym mieście zachęciła nas do tworzenia skarpetek.

Jak się jednak odróżnić od innych producentów i mieć szanse na rozwój?

My postawiliśmy na pozytywne relacje z naszymi kontrahentami detalicznymi i hurtowymi, z którymi dzielimy przekonanie że ważne są dobre relacje i przyjazna atmosfera.
Przez wiele lat wypracowaliśmy kontakty z wieloma hurtowniami i sklepami. Było to możliwe dzięki połączeniu wzornictwa skarpet zgodnego z aktualnymi i klasycznymi trendami, oraz wysokiej jakości wyrobów.

Marka RIDDER

Dbamy też o wizerunek naszej marki. Jej rozpoznawalność i pozytywne skojarzenia. Chcemy żeby użytkownicy nas pamiętali, bo wierzymy że to co robimy jest dobre. Skutkuje to wzrostem zainteresowania naszymi skarpetkami u naszych klientów, a przez co również ich zadowoleniem ze sprzedaży.

Nasze skarpetki są pakowane wg potrzeb klientów, w opakowania jednostkowe z kodami kreskowymi, opakowania zbiorcze i transportowe. Posiadamy własne zaplecze logistyczno-transportowe, oraz współpracujemy z firmami kurierskimi. W ten sposób wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów którzy mogę zamawiać towar w dowolnych ilościach i liczyć na szybką dostawę.

Jakość

Do produkcji wykorzystujemy przędze bawełniane, bambusowe, elastany i poliamidy najwyższej jakości. O jakości może świadczyć fakt że nie zdarzają się nam reklamacje, choć w razie wątpliwości służymy pomocą.

Misja

Naszą misją jest dostarczać to co się ludziom podoba.

Serdecznie pozdrawiamy,
Ridder.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl